Dětský pokoj, který se vždy přizpůsobí potřebám vaší ratolesti

Z miminka se stalo batole a z batolete vyrostlo dítě, které již potřebuje vlastní pokoj. Místo, kde bude mít své soukromí, své útočiště a bude si tu moci nerušeně hrát.
Zařízení dětského pokoje vybírejte pečlivě a s rozmyslem. Myslete na to, že věkem se potřeby dítěte mění. Dítě roste a prochází různá období, s tím se také mění požadavky na funkci jednotlivých kousků nábytku.
Jelikož ale nelze nakupovat vybavení pokoje každé dva roky nové, ideální j pořízení univerzálního, ale variabilního nábytku, který poroste společně s dítětem.

dětský pokoj

Nábytek na míru, řešení pro maximální využití prostou

Potřebujete-li vybavit dětský pokoj, obraťte se na nás. Vyrobíme vám na míru, co si budete přát. Pomůžeme vám zařídit pokojíček pro vaše děti v jakémkoli věku. Umíme vše, od postelí po boxy na hračky.
Důležitá je funkčnost, ale také vzhled a provedení. Kvalitní a precizní práce je základ všeho. Jen takový nábytek vydrží velkou zátěž, kterou je nutné v případě dětského pokoje očekávat vždy. U nás si na výrobě dáváme záležet. Buďte si tak jisti, že nábytek od nás vydrží každé dětské řádění.
Vzhled můžete volit, jaký chcete, možné jsou nejrůznější barevné kombinace. Prohlédněte si již vyhotovené zakázky a přesvědčte se.

chlapecký pokoj

Splníme sny o pokojíku každého dítěte

Nábytek od nás bude správná volba pro nově vznikající dětský prostor. Pomůžeme uskutečnit vaše sny i představy vašich dětí ohledně jejich pokojíku. Nic nás nezastaví, žádný prostor není problém. Na míru vyrobíme vybavení i do členitých či podkrovních místností a využijeme tak každé volné místo.
S nábytkem na míru získáte dokonalý pokoj pro vaše děti, veselé a funkční vybavení, které se díky variabilitě vždy snadno přizpůsobí aktuálním požadavkům dítěte.