Hledá se odborník

A tak se stává v životě, že řezník hledá obkladače a ten zase například elektrikáře. Tak to chodí, a tak to je. Nikdy se nedá říci, které řemeslo je nejpožadovanější.

Fakt je ten, že asi nejčastěji doma vypoví službu něco z elektrických přístrojů, nebo zařízení, která se týkají vody. A o tom bude následující krátké vyprávění.

Rozbitá vodovodní baterie může totiž způsobit hodně starostí, snad ještě více než nefungující splachovač. A ten se, jak musíte sami uznat, skutečně musí řešit ihned, bez odkladu. Hrozí totiž další komplikace. A koho na to zavoláme? Hodináře, že.

kleště

No, jo vtípky, na to vás užije. Ale vážně, zde je opravdu na místě znát kontakt na jakéhokoli instalatéra. A ten nejlepší je zde a je to instalatér Praha. Tento odkaz vás „hodí“ kam třeba. A mi je dlužno dodat, kontakty tam uvedené si velmi pečlivě schovejte. Mějte je po ruce, protože nevíte ani dne ani okamžiku, kdy se může něco přihodit. To je dřív jak nové boty, jak říkávala moje babička, aniž tuším proč.

Tedy, ne že bych vám něco podobného přál, to v žádném případě, ale takové věci se prostě přiházejí. Je pak zbytečné pobíhat kolem, lámat rukama, nadávat jak pohan či zděšeně výt. Ani jedno nepomáhá.

kohoutek

Musíte udělat pravý opak a zachovat chladnou hlavu. Vy víte, že číslo na instalatéra z Prahy máte, a tak si jej běžte v klidu kontaktovat. Vysvětlete vzniklou situaci on už vás bude sám provádět případnými dalšími kroky, například při prudkém úniku vody. Popřípadě vám jen sdělí, kdy přijede. Ano, tak je to jednoduché.

A vy můžete v klidu nechat klíče u sousedů, pokud jim věříte a jít do práce, nebo jen tak do parku. Instalatér odvede svou práci a zavolám vám, abyste si to celé přišli převzít. Pokud bude vše v pořádku, podepíšete předávací protokol, nebo jiné lejstro o provedené opravě a bude celá věc vyřízena. A vy budete mít na pár let zase pokoj.

Podobné příspěvky