Peníze pro všechny druhy podnikání

1) Založili jste firmu, ale nedaří se vám na trhu na sto procent prosadit? Potřebovali byste ještě investovat do reklamy, abyste byli viditelnější?
2) Zakládáte firmu, máte připravené prospekty, vynikající podnikatelský záměr, ale nevíte, kde získat potřebné finance, abyste to všechno mohli naplno rozjet?
3) Máte vlastní podnikání, jste živnostník, OSVČ a vyděláváte sami na sebe? Už delší dobu si chcete pořídit lepší vybavení, ale nemáte na něj dostatek počátečních financí?
4) Vlastníte firmu, které se v poslední době nedaří? Jste menší firma, která potřebuje uhradit faktury a všechny běžné náklady? Potřebujete sehnat peníze na další vybavení? Rozvíjí se vaše firma a vy chcete investovat do své budoucnosti?
Máte velkou korporaci a musíte ji stále řídit a držet všechny obchody pod dozorem? Děláte si starosti ohledně financí? Nepovedlo se vám pár obchodů a potřebujete finanční injekci?
velký hotel
Všechny tyto příklady se týkají podnikání, nějaké firmy či soukromé osoby. Ať jste firma, OSVČ či provozujete jakýkoliv druh podnikání, může se stát, že potřebujete peníze. Banky často své klienty odmítají, zejména kvůli špatným registrům a je zde daleko složitější, a pro lidi náročnější, nějaké peníze získat. Naštěstí máme řešení! Všechny vaše starosti s podnikáním vyřeší americká nebankovní hypotéka.
bílá kalkulačka

U hypotéky se ručí nemovitostí

U každého typu hypotéky se ručí samozřejmě nemovitostí, čili domem, bytem, budovou, pozemkem, halou, objektem, komerční či administrativní budovou a mnohými dalšími nemovitosti. Záleží na tom, co vlastníte. Jakmile nám pošlete pár fotografií této nemovitosti, necháme provést její odborný odhad, ze kterého získáte maximální výši 70% tohoto odhadu.
Nic nemusíte řešit, všechno uděláme za vás. Za odhad nic neplatíte. Ani předem neplatíte žádné poplatky.
V případě podnikatelů nevadí ani nízké daňové přiznání či záznam v registru dlužníků. Nepotřebujete složitě dokládat milion dokumentů. Vše s vámi vyřešíme snadno a během pár krátkých chvil.

Podobné příspěvky