Hra, která vám poskytne zážitek

Hledáte hru, která by byla vhodná i pro dospělé a nabídla vám více než jenom zážitek? V tom případě je úniková hra Kutná Hora https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-kutna-hora/ tou pravou, které byste se měli zúčastnit. Čeká tam na vás nejen mnoho zábavy a neopakovatelných vzpomínek, ale i odhalení toho, jak na tom stojíte s logickým myšlením, důvtipem a vašim smyslem pro detaily.úniková cedule.jpg

Vyberte si tým z řad vašich nejbližších

Sestavit si tým, se kterým budete hrát, můžete ze dvou až pěti hráčů. Můžete oslovit nejen vaše přátelé, ale i rodinu nebo kolegy z práce. Je však důležité mít vedle sebe někoho, kdo bude spolupracovat a tím pádem spojí jeho síly s těmi vašimi.
Jedině společně se můžete dostat ze hry jako vítězný tým, který odvedl dobrou práci, zabavil se a získal další netradiční zážitek do sbírky.

Nápovědy a schované kódy

Na začátku hry na vás bude čekat zadání, které schovává nápovědu. Za každým hlavolamem se však ukrývá další, který můžete najít i v místnosti, ve které budete uzavřeni. Je proto nevyhnutelné všímat si každého detailu, aby vám nic neuniklo a vy jste se mohli posunout o krůček dál.
V krajním případě můžete využít i pomoc na telefonu, který v místnosti nalezete.Zaměstnanci vám můžou kdykoliv poradit, ale sami uvidíte, že i bez jejich pomoci to zvládnete.tajemné dveře.jpg

Připravené hry

Pokud se chcete únikové hry zúčastnit, vybrat si můžete Samaru nebo Dvojitého agenta.

  • Samara vás vtáhne do děje svým hororovým příběhem, který je pokračováním filmu s názvem Kruh. Pokud jste ho ještě neviděli, podívejte se na to, jak to celé začalo. Nemějte však obavy, žádné nebezpečí vám hrozit nebude, jde pouze o zábavu a adrenalin, kterou vám tato hra nabídne.
  • Dvojitý agent je hra, se kterou se můžete ocitnou v detektivce. Zjistěte, proč váš kolega zmizel, kdo za to může a jestli nejsou důvodem právě tajné informace, o kterých věděl.Tato hra je vhodná pro všechny nadšence záhad a různých hlavolamů.

Podobné příspěvky