Každý dům si zaslouží naši péči

Velký či malý, domeček na vesnici či ve městě. Vila nebo obyčejné staré obydlí ze dřeva na nějakém kopci u lesa, ať se zkrátka jedná o jakýkoliv, každý si zaslouží naši péči. Často se v tomto ohledu jedná o peníze a podle nich také své možnosti rozdělujeme na ty hlavní, přednější a pozdější, které počkají s opravou ještě nějaký ten pátek.

Vhodné k jakémukoliv domu

Máte dům postavený už více let? Může to být padesát, třicet nebo i dvacet. Pokud stojí a jenom se staráte o vnější okolí a také o zateplení a dolaďujete nějaké poslední detaily, tak zde pro vás máme ještě jeden tip, který můžete využít. Jedná se právě o venkovní rolety. Ty se dají velice snadno přidělat i na domy, které už nečeká žádná rekonstrukce, jsou třeba i nové, ale zatím jste na podobnou věc nepomýšleli nebo jsou staršího data postavení a také už neplánujete žádné další opravy. Velice snadno a dostupně se dají vybavit jakékoliv okna touto formou perfektních stínících prvků.

Dávají se samozřejmě z venkovní strany a to před okna. Je to prvek, který vám bude váš dům a prostory v něm:

stínit
ochraňovat
izolovat

Tyto prvky se skládají z roletového pancíře, boxu a vodících lišt. Pancíře je v tomto ohledu soubor lamet, které mohou být jakéhokoliv druhu od dřeva až přes plast nebo hliník a také mohou být v různých odstínech podle vaší potřeby. Box je samozřejmě úložný prostor rolet, kde jsou naskládané, pokud je máte zatažené. Vodící lišty pak stabilizují polohu krycích lamel. Připevňují se nejčastěji na rámy oken nebo dveří.

Před stavbou domu či velkou rekonstrukcí

Pokud jste zatím ještě neuvažovali o této formě stínícího prvku a začínáte stavět dům, tak je velice výhodné podívat se na naši nabídku dopředu, jistě si vyberete nějaký z více typů montáží.

Jaké jsou tedy možnosti? Jistě vás oslní nabídka pro dodatečnou montáž, předokenní rolety podomítkové, nadokenní rolety s pvc boxem nebo také nadokenní rolety do překladů.

Podobné příspěvky