Moderní způsob relaxace

Na světě existuje celá řada relaxačních metod, u kterých si odpočinete. Nemusí se jednat pouze o jógu nebo sportování, ale i o pasivní lenošení, například v podobě četby, respektive sledování televize. Laserová aréna patří mezi ty fyzičtější aktivity. Navíc, díky ní můžete zažít i nepřeberné množství zajímavých zážitků, na které budete vzpomínat ještě hodně dlouho. Zvláště, pokud se do ní vydáte se svými přáteli nebo kolegy ze zaměstnání.
zelený laser

Laserovou arénu mohou využít prakticky všichni zdraví lidé, ale je pravda, že je populární spíše u mladších ročníků. Máte-li ale padesát a více, neznamená to, že byste si ji také nemohli užít. Stačí vzít s sebou pár kamarádů a můžete si užít více srandy, než kdybyste šli třeba na pivo.
Pokud patříte mezi milovníky her jako je třeba paintball, laserová aréna je dělaná přímo pro vás. Na rozdíl od paintballu, zde ale nestřílíte po ostatních kuličky plněné barvou, ale pomocí světelných paprsků. Nepředstavujte si však něco na způsob Hvězdných válek. Samotné paprsky jsou samozřejmě zcela neškodné a je prakticky vyloučeno, aby díky nim někdo přišel k jakékoliv újmě na zdraví.
světelné spektrum
V laserové aréně můžete hrát celou řadu her. Základem je deatchmatch, který spočívá v likvidaci všech ostatních. Vašim cílem samozřejmě je zůstat co nejdéle naživu. Běžně se hrají ale i složitější hry, například král kopce, kletba nebo zombies. U těchto her je potřeba kooperace mezi vašimi spoluhráči. Čím více budete fungovat jako tým, tím spíše dosáhnete vítězstvím a zároveň si i daleko více užijete. A to přeci jde především.
Do laserové arény samozřejmě můžete přijít kdykoliv v otevírací době, ale je jen velice malá pravděpodobnost, že si hned budete moci zahrát. Obvykle je totiž nutné provést v dostatečném časovém předstihu rezervaci. Při rezervaci musíte nejen zvolit datum a čas, ale také udat počet hráčů.