Potřebujeme peníze

O tom se zde skutečně bavit nebudeme. Nám půjde o mnohem vyšší částky, pohybující se v řádu sta tisíců a milionů. Ten, komu chybí na to pivo se bude muset poohlédnout někde jinde.

Nebudeme si uvádět příklady na co je takových peněz potřeba. Může to být v podstatě cokoli, jen částky se budou lišit. Jiná bude suma při koupi starší malé chaloupky a jiná při koupi velkostatku či hradu. To snad každý ví.

Na takové případy však peníze normálního člověka, tedy pracujícího, však nemohou stačit. Leda by se skládalo více lidí, pak by to snad šlo. Ale kolik by se dalo dohromady a jak dlouho by to trvalo je jiná věc. Snad i dlouhá léta. A to bereme v potaz lidi, kteří mají průměrné příjmy.

bankovky

Průměrný příjem nějaký chytrolín vypočetl na třicet tisíc korun. Budiž, nechme ho žít v bludu. My, jako normální lidé se sotva přiblížíme dvaceti tisícům, a to ještě s bídou. Máme tedy malý příjem, tedy podle nás, a to ještě nejsme u výpočtu nájmu, pravidelných plateb a tak dále a tak dále.

Proto když se na nás vyvalí ona potřeba peněz, půjdeme si půjčit do banky, odkud nás však většinou vyrazí právě pro malý příjem. Ono se totiž u nich odečítá spousta položek, například počet dětí, pravidelné výdaje, bydlení a tak dále.

Existují však firmy a instituce, kde vám rádi pomohou i přesto. Pozor, nebudou falšovat žádné údaje, abyste na půjčku či hypotéku dosáhli. To by kopali hrob sami sobě. Jen mají vůči doložení příjmu prostě jiný přístup než velká většina ostatních potencionálních věřitelů.

peníze

Hypotéka bez doložení příjmů je prostě dávnou skutečností již i u nás. V zahraničí to jede už spoustu let, a nezdá se, že by s tím byly nějaké potíže.

Pokud byste se chtěli dozvědět něco více o této hypotéce, tak si klikněte na modrý odkaz výše, kde máte spoustu kontaktů, kam se obrátit. Všichni ti se vám pokusí pomoci a poradí vám co a jak. Schválně to zkuste.

Podobné příspěvky