Praktický mobil

Myslím si, že je opravdu mnoho lidí, který mají mobilní telefon. A absolutně si nedokážou představit, že by mezi námi byl nějaký občan, který by neměl mobil. Nebo vy nějakého člověka znáte, který nemá mobilní telefon? Pokud ano, ráda bych ho poznala, protože by mě to přišlo velice divné. Samozřejmě, že třeba například moje babička a můj dědeček mobilní telefon vůbec nemají. Když jsem se jich zeptala, proč nemají mobilní telefon, tak mi řekli, že ani mobilní telefon vůbec nepotřebují. Že když potřebují s někým mluvit, že mu zavolají z pevné linky. To je sice pravda, ale když to tak vezmu, pevná linka není tak praktická, je potřeba ji mít u sebe. A například mobilní telefon je praktický, protože mobilní telefon můžete někam přenášet, kdežto pevnou linku zase ne. Líbí se mi zase výhoda pevné linky, která je, že se vám nikdy vlastně nevybije.

Mobil používám denně.

Myslím si, že kdyby jenom vypadl proud, tak vám pevná linka nepůjde, kdežto mobil vám půjde, i když vám vypnout elektrický proud. Jenomže když se vám potom v té době vybije mobilní telefon, tak si ho zase nikde nenabijete. Takže si myslím, že všechno má své plusy a mínusy. I když osobně já bych dávala přednost a větší plus právě mobilnímu telefonu, že je více praktičtější a kompatibilní skoro se všemi věcmi.

Mobil je mou součástí.

Dnešní chytrý mobilní telefon si poradí s tím, že například můžete přes mobilní telefon na dálku pustit televizi anebo chytrý vysavač, který vysává sám. Jak jsem si ho právě taky objednala a dneska mi má přijít poštou ten chytrý vysavač, tak jsem zvědavá, jak ho budu ovládat přes můj chytrý mobilní telefon. A už se těším. Já totiž patřím k těm lidem, kteří mívají rádi novinky a vymoženosti, takže jsem ráda, že můžu taky něco zase dalšího ovládat mobilním telefonem. A vy taky máte něco doma, co ovládáte na dálku svým mobilním telefonem?