Každý muž někdy v životě měl erekci, pokud má i svůj pohlavní úd, nebo jak to nazvat, zkrátka penis. Patří to k životu a bez ní bychom na světě nebyli, logicky. Všichni byli stvořeni úplně stejně (s výjimkou umělého oplodnění a podobně, i když to se dá také brát stejně) a nikdo nemůže říct, že to jeho rodiče dělali jinak a podobně. Je to tak, musíme to přijmout jako pravdu, i když je velmi zvláštní si to představit a jako pravdu to přijmout, ale je to zkrátka tak a my už hold takto na svět děti přivádíme a snažíme se o ně tímto způsobem. Ne všichni, ale většina dospělých ano.

spermie

A teď vlastně proč je erekce tak potřebná a co to vlastně vůbec je? Všichni asi víme, jak erekce vypadá. Je to fyziologický jev, při kterém dojte takzvaně ke ztopoření penisu, což je zvětšení a ztvrdnutí, lidově řečeno. Jak se to stane? Dojde totiž k nahrnutí krve do penisu. Když to tak vezmeme, penis se zaplní krví a ztvrdne a samozřejmě zvětší svůj objem, protože v klidném stavu je velmi pružný, aby se tam do něj něco vešlo a mohlo dojít k pohlavnímu styku, ke kterému jen tak asi bez erekce nedojde. Musí být tedy alespoň částečná erekce, aby k pohlavnímu styku došlo. Někdy erekce netrvá tak dlouho, jak by měla a existují prášky na prodloužení erekce, dokonce i na vyvolání erekce.

vtipná spermie

Některé fungují, jiné ne. Jsou i přírodní verze bez chemikálií. Prvním cílem erekce je samozřejmě početí dítěte, proto se penis také zvětší, aby sperma došlo tam, kam má. Je třeba si toto všechno popsat, i když nám to přijde zvláštní. Věřte nebo ne, mnoho lidí ale neví, proč se takové jevy dějí. K erekci dochází většinou když je muž vzrušený a jeho tělo je připraveno na onen akt. K erekci také dochází ráno, ale není to pravidlo. Vysvětlení se moc najít nedá, prostě se to děje a vědci říkají úplně něco jiného, takže se asi nikdy nedozvíme, proč se to vlastně děje.

Podobné příspěvky