S Haffitem je každý šéfkuchař

Pokud je v domácnosti ještě zvířecí strávník, tak by si měl každý uvědomit, že i on vyžaduje pestrou a kvalitní stravu. To ovšem neznamená, že ho budeme krmit od stolu tím, co jíme my. Ačkoliv zase až tak daleko od pravdy nebudeme. Česká firma po mnoholetých zkušenostech a bádání přinesla majitelům skvělou službu. Navaří pro psí strávníky super kvalitní jídlo, které se skládá z prvotřídních surovin. Žádná chemie, přídavky nebo dochucovadla, to mnoho užitku nepřinese. Ale maso, které bychom si klidně uvařili k obědu, a k tomu bude řádná dávka přílohy, kterou bychom klidně mohli i my mít na talíři. Výhodou je, že my jsme ti, kteří si stanoví, z čeho psí krmivo se bude skládat a tak mu můžeme sestavit jídelníček pěkně na míru. Také podle toho co mu chutná a může to být klidně i jehněčí nebo treska.

víc pejsků a miska

Radost pohledět

Není snad větší radosti, než když psí kamarád sní svoji dávku a ještě se bude olizovat, jak mu chutnalo. Nikdy bychom se neměli nechat vyhecovat k tomu, že mu přidáme. Dávky jsou připraveny a vypočteny přesně na jeho věk a hmotnost. Takový poměr bude pro něho rozhodně dostačující a nebude ani nijak strádat hlady. Jak haffit zkušenosti praví, není nikde taková ideální služba pro majitele psů, jako je právě tato. Ručně vyrobené krmení, sestavené na míru podle naší objednávky a navíc plné zdraví prospěšných látek. Po objednání se k nám dostane doručovací službou v podstatě ihned po vyrobení. Co víc si přát?

buldoček, co se olizuje

Profil pejska je nesmírně důležitý

Podle toho, co všechno vyplníme o svém miláčkovi, bude připravována strava. Přirozeně je třeba uvést všechny údaje správně, protože krmivo sestavujeme nejen na míru podle potravin, které chceme, aby obsahovalo, ale také rozhodující bude věk a váha. Výrobci spolupracují úzce s odborníky přes zdravou výživu a ti poté stanoví denní dávku krmiva. Aby to měl majitel pejska ještě jednodušší, tak součástí balení poté bude i odměrka a kartička pro dávkování. V podstatě se dá říci, že je to skutečně velká pomoc nejen pro majitele psů, ale především pro zvířecí miláčky, pro jejich zdravý růst a vývoj.

Podobné příspěvky