Stylové krátké šaty na svatbu

Svatební šaty mohou mít nejrůznější podoby, existuje na tisíce střihů, provedení a zdobení. K nim si můžete vybrat krásné doplňky, které budou ladit nejen se ženichem, ale také s celým konceptem vaší svatby. Kam si pro ně ale přijít, kde budete mít jistotu skvělého přístupu, dobré rady a především širokého sortimentu? Náš salon se pyšní nabídkou šatů značky Zoryana Stekhnovych – Paris, které osloví každou nevěstu svým provedením, různorodostí a originalitou. Důležitá je pro nás především široká nabídka, protože chceme nabídnout možnosti každé nevěstě. Některá má raději splývavý styl, který je typický u antického či řeckého stylu – ovšem ne každá nevěsta se v takovém typu šatů cítí dobře, a proto máme k zapůjčení i prodeji krásné a doslova princeznovské šaty s bohatou sukní. A co když není ve vaší představě místo ani pro takové šaty? Pak nabídneme různé kousky z kolekce rybičkových šatů, které jsou opravdu sexy, další šatičky tvarem do A, které lichotí jakékoli postavě.

dlouhé svatební šaty

Můžete mít opravdu přesně takové šaty, jaké si představujete – nenechte se nikým přemlouvat, sama musíte cítit, co vám nejlépe sedí a v jakých šatech se budete cítit celý den dobře. Pro některé nevěsty to vůbec nejsou dlouhé šaty a cítí se lépe v krátkých. I toto je varianta a můžete si zvolit krátké svatební šaty Svatebni-saty-spolecenske-plesove, které budou skvělé zvlášť v horkém počasí.

krátké šatičky

Dokonce i krátké šaty mohou být nádherně nazdobené – bude se vám více líbit krajka nebo máte raději korálkové zdobení? Mohou to být perličky, třpytivé korálky nebo nejrůznější kamínky. Dáváme si záležet na kvalitě šatů i zdobení, a proto veškeré zdobení děláme ručně. Krajku používáme francouzskou, protože se jedná o krásný a jemný materiál, který vypadá v kombinaci s korálky perfektně. Budete vypadat nádherně, a nejen díky šatům bude váš den jako z pohádky.

Podobné příspěvky