Skříně do interiéru

Skříně jsou velmi důležité, protože do nich můžeme pohodlně uschovat spoustu věcí. Nemusíme kupovat klasické skříně, protože firma nám je vyrobí na míru.

Skříně do interiéru

Vhodné parametry

Třeba takové oblečení musíme mít neustále kam uschovávat, aby se na něj neprášilo a nebylo pokrčené. Proto musíme mít doma dostatečně velké skříně, do kterých můžeme prádlo i pověsit, takže není problém jej používat i několikrát. Samozřejmě může tento nábytek sloužit k uchování i jiných věcí, protože do něj vše pohodlně poskládáme a věcí tak získají své místo. Jako první záleží na materiálu, přičemž nejčastěji se vybírá mezi laminem a masivem.

šatní skříň

Lamino je přirozeně levnější, takže se prodává více, přičemž má dobrou pevnost a údržba není náročná. Masiv je dražší, ale zase na něm pěkně vidíme strukturu dřeva a životnost je dost slušná. Dále si musíme dobře změřit místo, kde bude skříň stát, aby se na něj dobře vešla. S tím souvisí i vnitřní uspořádání, protože někdo chce více poliček a jiný zase tyčí na věšení prádla. U mnohých produktů se dá mezera mezi jednotlivými poličkami nastavit podle Vás.

Přesná výroba

Většinou lidé chodí skříně nakupovat do specializovaného obchodu na vybavení do nemovitostí, kde bývá skříní hned několik, proto nebývá problém si nějakou vybrat. Avšak můžeme na to jít jinak a to tak, že půjdeme cestou skříně na míru. Takto si můžete daný prostor změřit a firma Vám podle rozměrů vyrobí přesnou skříň. Samozřejmě si můžete vybrat materiál, jeho tloušťku, provedení a tak dále. Potom si vybíráte vnitřní rozložení, aby v ní bylo tolik poliček, kolik potřebujete a jak daleko chcete.

šatní ramínka

Firma nabízí 3D návrhy, které jsou přesné a můžete si na nich všechno hezky prohlédnout. Vždy Vám udělají cenovou kalkulaci, abyste věděli, s jakou částkou můžete zhruba počítat. Společnost má 15 let zkušeností, takže ví, jak celý proces provést efektivně a za dobrou cenu, aby byl zákazník spokojený. Firmu můžete buď kontaktovat, nebo se osobně stavit, přičemž sami uvidíte, že společně naleznete ideální řešení.

Podobné příspěvky