Dokonalá péče pro každý bazén

Každý majitel bazénového zařízení dobře ví, že základem úspěchu je pravidelná péče. Už při prvním napouštění je potřeba zkontrolovat vodu, kterou bazén napouštíte, jestli má v pořádku hodnoty PH a ihned jí dodat dostatek dezinfekce v podobě chlorových či kyslíkových přípravků. Pravidelně provádět kontrolu za pomocí testeru a samozřejmě pravidelně bazén čistit ať za pomocí síťky či filtrace nebo bazénového vysavače.

záchrana života

Ovšem i všechna tato péče nemusí být dostačující, pokud máte bazén napuštěný tvrdou vodou. Může se totiž stát, že se Vám začnou na hladině vody objevovat bílé zákaly či se Vám dokonce na stěnách, dně a dalším bazénovém zařízení začnou usazovat vápenaté krusty. To je přesně ten znak tvrdé vody a v takovém případě je nutné využít tak zvaného změkčovače vody. V tomto případě Vám skvěle poslouží tabletovaná regenerační sůl, což je ten nejlepší změkčovač vody určený přímo pro bazénová zařízení a to jak pro ta menší, tak i pro ta velká.

Tabletovaná regenerační sůl je vysoce kvalitním a spolehlivým přípravkem obsahujícím čistý chlorid sodný lisovaný za vysokých tlaků, který pomáhá odstraňovat z bazénové vody přebytečné vápenaté a hořečnaté ionty a tím změkčovat vodu a zabraňovat usazování vápenatých krust. V naší široké nabídce najdete tabletovanou regenerační sůl od renomovaných světově proslulých výrobců z Německa, Rakouska a Polska. Všechny námi nabízené produkty splňují všechny požadované normy a jsou určeny přímo pro využití v bazénech.

zdravé plavání

Tabletovaná regenerační sůl bývá běžně balena v pětadvacetikilových pytlích, ale můžeme Vám dodat i celou paletu. Záleží jen na Vašich potřebách a velikosti Vašeho bazénu a jeho obsahu. Kromě toho Vám nabízíme i další přípravky bazénové chemie a samozřejmě také velký výběr nejrůznějšího bazénového příslušenství. Tak jen vstupte k nám a vyberte si přesně ty přípravky a pomocníky, které hledáte.

Podobné příspěvky