Domácí výčep

Každý občan České republiky je, nebo byl milovníkem zlatavého moku. Pivo je tu už od nepaměti a Český národ na něho nedá dopustit. Mimo to jsme díky němu po celé Evropě známí a lidé ho k nám jezdí chutnat ze všech zemí. Jestliže však máte už plné zuby zdržování a nechce se Vám utrácet, peníze za zbytečně předražené pivo v hospodě, tak si zakupte výčepní zařízení soudek.

Výčepní zařízení (3)

Každý, kdo v poslední době šel do hospody, tak zjistil, že pivo zdražilo o pět až deset korun a to už je docela suma. Jestliže už nechcete vyhazovat peníze na víc, tak si kupte výčepní zařízení. Pokud si ho pořídíte, tak zabijete dvě mouchy jednou ranou. Nejen, že nebudete muset absolvovat dlouhou cestu do hospody, ale také Vám vyjde pivo o hodně levněji. Jen si představte, že průměrná bečka se pohybuje okolo 1600 korun a máte s toho sto piv. Tudíž Vám vyjde jedno pivo na 16 korun místo v hospodě za 30, ušetříte 14 korun na pivě a to už je sakra rozdíl. Navíc budete sedět v pohodlí domova a načepujete si ho vždycky, i když bude hospoda zavřená.

Výčepní zařízení (4)

Jestliže Vás trápí však kamarádi, se kterýma chodíte do hospody, tak nemusíte zoufat. Pokud si výčepní zařízení koupíte, tak se spolehněte, že u Vás budou více, než v hospodě, kam jste chodili. Navíc si můžete i určit druh piva a nemusíte pít dokola to stejné, co čepují v hospodě a budete tak mít svobodu toho, co budete daný večer pít. Můžete si také zakoupit menší bečky a nemusíte kupovat rovnou 50 litrů. Také bude péče o výčep jenom na Vás a tak se nemusíte bát, že budete mít špinavé trubky, protože se o ně budete starat sami. Mimo to ho můžete převážet na jakoukoliv akci, či party.

Pokud tedy máte dost předraženého piva v hospodách, tak si zakupte vlastní výčepní zařízení, které se Vám do pár let vrátí. Zabijete tím dvě mouchy jednou ranou a žena bude ráda, že nesedíte neustále v hospodě.

Podobné příspěvky