Dostatečně velké a prostorné sedací pytle

Do pokoje pro děti, do obývacího pokoje, na balkon i zahradu. Sedací pytle pro děti Beanbag.cz se zkrátka a dobře hodí kamkoliv a nemusí je nutně využívat pouze děti. Hodně rychle si je totiž oblíbí i dospělí!

Úžasné, měkké, barevné a pohodlné sezení pro každého

Sedací pytle snad všichni známe, takže je není potřeba nějak dlouze představovat. Mohou být ve tvaru vaku či pytle v různých velikostech i barvách. A právě barvy jsou jejich velkou předností, která upoutá pozornost hned na první pohled.

obývací poko

Děti totiž milují cokoliv barevného a výrazného. Pokud si vyberete typ duo, tak máte hned dvě barvy na jednom produktu! Barvičky si budete moci měnit podle nálady nebo vkusu či potřeby. Tmavější odstín dáte dospodu, když budete brát pytel na zahradu, světlejší může být více vidět, když ho máte doma v obýváku. Naši nejmenší jistě uvítají nejvíce tu barvu, která se jim líbí a která dominuje v jejich pokojíčku. Každý pokojíček se totiž musí ladit do jednotného designu, to je jistě všem rodičům jasné. I naše ratolesti mají svůj vkus a moc dobře vědí, co je moderní a co zrovna potřebují jako je válení se po velikém, měkkém a krásném pytli.

V pokojíčcích se hodí k počítači, na lenošení, na odpočívání, na učení, sezení s knížkou či hračkami.

V obývacím pokoji zase udělá největší parádu před televizí, kde bude jedinečným doplňkem. Uživatelé domu si ho velice rychle oblíbí, protože je pohodlný a příjemný na sezení i odpočinek. Můžete ho využít ve tvaru lehátka či křesla. Dá se různě sepnout či odepnout, takže si nakonec můžete udělat takové malé letiště před televizí a dívat se na film i s celou rodinou.

relax, televiz

Pozadu nezůstává ani velikost

Příjemná je i velikost. Pytle jsou dostatečně velké, takže v nich můžete relaxovat a užívat si chvíle pohody a klidu třeba s něčím dobrým k pití v ruce.

Pozitiva už jen podtrhuje kvalitní zpracování a dlouhá životnost. Snadno omyvatelný, z pevného materiálu. Každý produkt má jedinečný design, který bude chloubou v každé místnosti.

Podobné příspěvky