Online hry v bez nutné instalace


Drakensang
Tato hra byla původními tvůrci pojata jako nudná a staromódní RPG hra od německé společnosti. Avšak tato společnost na této hře v roce 2010 zkrachovala a převzal ji gigant internetových prohlížečových her Bigpoint. Místo obyčejně nudného RPG se z něj časem stala akční hra s prvky RPG ve stylu hry Diablo, ale na rozdíl od něho hratelný jednoduše v internetovém prohlížeči. Hra vás dokáže zaujmout velmi působivou grafikou a chytlavým příběhem. Velkým plusem je také česká lokalizace, proto si tuto hru oblíbilo mnoho hráčů i u nás.
zaškrtnutí políčka
The Settlers
Tato legendární herní série se se sedmým dílem předělala z počítačové hry na hru v prohlížeči. Tato hra vytváří takovou klasickou a jednoduchou budovatelskou hru s různými strategiemi, ve kterým stavíte různé produkční a jiné budovy a staráte se o rozkvět vašeho království. Tato hra je velmi sociálně propojena, jelikož můžete sdílet různé suroviny s vašimi přáteli, ale také komunikovat s nimi. Tato hra běží v reálném světovém čase, takže vytěžení nějaké suroviny trvá reálný čas ve skutečnosti, to stejná stavění budov. Hra je také samozřejmě dostupná v českém jazyce.
nadšené děti
Runescape
Tato hra bývá nazýváno jako jedna z nejznámějších a nejlepších her typu MMORPG, které se dají spustit v internetových prohlížečích. Tato hra vznikla v roce 2001 a o sedm let později se zapsala do knihy rekordů. V této hře si můžete vytvořit postavu a vydat se do otevřeného světa plnit kdejaké úkoly, sbírat zkušenosti a peníze, a hlavně bojovat s jinými hráči.
Spiral Knight
Velmi okrajově akční RPG. Tato hra není tak rozvinutá jako ostatní, vylepšovat v ní postava nelze, pouze výbava. Můžete spolupracovat a dalšími hráči a vzájemně si pomáhat v různých misích atd. Můžete se také zaměřit na hraní PvP anebo se zúčastňovat speciálních akcí a módů. Grafika a celkový nádech světa je spíše takový dětský.